Nabízíme

Posuvné brány s pohonem

Samonosné posuvné brány vyrábí společnost Holoubek trade s.r.o. dle konkrétních požadavků zákazníka. Vždy se snažíme nabídnout zákazníkovi komplexní služby, od návrhu posuvné brány, cenové nabídky, technického výkresu a samotné montáže a servisu posuvné brány.

Křídlové brány

Křídlové brány pro ploty a oplocení vyrábíme na klíč v libovolné variantě (jako jednokřídlé brány, dvoukřídlé brány, vícekřídlé brány). Na základě volby zákazníka vyrobíme potřebné rozměrové dělení křídel brány, které odpovídá vjezdovému prostoru. 

Ploty a oplocení na klíč

Oplocujeme především pozemky u rodinných domů, zahrady, průmyslové objekty, sportovní areály, fotovoltaické elektrárny nebo jakékoli velké pozemky. Velkou výhodou námi zhotoveného oplocení je především rychlost realizace a samozřejmě kvalita námi provedení práce. 

Montáž plotů na klíč

Montáže plotů realizujeme rychle, kvalitně, s vlastní technikou, v dohodnutých termínech, cenách a s veškerým záručním a pozáručním servisem. Stavíme oplocení a ploty na klíč včetně dodávky pletiva, zahradních branek a bran, dodáváme a montujeme i elektrické pohony pro křídlové a posuvné brány a příslušenství pro ploty a oplocení.

Průmyslové posuvné brány

Samonosné průmyslové posuvné brány včetně oplocení k výrobním areálům, firemním areálům, skladům, továrnám či tovární objektům a parkovištím vyrábíme až do průjezdu 15 metrů. K průmyslovým posuvným branám osazujeme elektrické pohony pro hmotnost brány 1400kg nebo 2000 kg. Umíme pro zákazníka vyřešit i pohon průmyslové posuvné brány při hmotnosti až do 4000 kg.

Branky

Vyrábíme plotové branky normovaných rozměrů i branky pro ploty a oplocení na klíč včetně montáže oplocení. Branku žárově pozinkujeme, opatříme nátěrem dle vzorníku, výplň branky dodáme dle Vašich požadavků, aby vzhledově ladila s Vaším objektem.

Garážová vrata

Dodáváme garážová vrata jako sekční vrata a výklopná vrata. Garážová vrata dodáváme pro garáže, haly a další. Pro garážová vrata, sekční i výklopná, dodáváme elektrické pohony na dálkové ovládání.

Velkoobjemové květináče WWW.KVETINACE.COM

Od svého založení firma  Holoubek trade s.r.o. vyrábí venkovní květináče. Tradice výroby velkých květináčů sahá do roku 2005. Tyto velké květináče jsou celodřevěné nebo kombinace oceli s různými typy výplní. Vyrábíme také kulaté a hranaté celodřevěné květináče u dubu, borovice nebo modřínu.