Branky

Společnost Holoubek trade s.r.o. vyrábí různé typy velkých bran i menších branek dle konkrétních požadavků zákazníka. Vždy nabízíme zákazníkovi komplexní služby od návrhu brány nebo branky, cenové nabídky, technického výkresu a samotné montáže a servisu. Poskytujeme záruční i pozáruční servis všech bran a branek.

Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním. Doporučení spokojeného zákazníka je pro nás vizitkou a vstupní branou k dalším zakázkám. V záložce REFERENCE si můžete prohlédnout realizované brány a branky.

Brány a branky

Veěškeré námi dodané branky i brány jsou normovaných rozměrů. Dle požadavků zákazníkarealizujeme také oplocení na klíč, včetně montáže oplocení. Spojením oplocení s bránou nebo brankou dle vaší volby (posuvná brána, křídlová brána, branka) vytvoříme funkční celek s bezpečnostním uzavíratelným a monitorovaným vjezdem či vstupem. Vstup branou a brankou do objektu je místem, kde si o vás okolní svět vytváří první dojem. Jistotu v zamykání objektu zajistí optimální pocit soukromí a kontroly při vstupu cizích osob do objektu. V základní nabídce plotových bran a branek používáme pouze prvky se zárukou kvality jako je nerezová klika, zámky s nerezovými prvky, patentové vložky.

Povrchová úprava

Povrchovou úpravou branky může být barva, žárové zinkování, žárové zinkování + barva, nebo vyrobíme branku bezpovrchová úprava. Dodáváme branky s výplní (např. dřevěné, pletivové, kované, jeklové, výplně z tahokovu, z trapézových plechů, z děrovaného plechu) nebo jen rám branky bez výplně.

Různé typy výplní branek si můžete prohlédnout v záložce REFERENCE. Zákazníkům dáváme k dispozici vzorník barev RAL, ze kterého si zvolí barvu brány či branky. Dřevěnou výplň opatřujeme lazurou LIGNOVIT od firmy ADLER dle vámi zvoleného odstínu. Bránu či branku se snažíme co nejvíce sladit s oplocením.

Branka s výplní z děrovaného plechu