Velkoobjemové květináče WWW.KVETINACE.COM

Od svého založení firma Holoubek trade s.r.o. vyrábí venkovní květináče a truhlíky. Květináče jsou celodřevěné nebo kombinace oceli s různými typy výplní. Na výplně používáme například nerezový plech, tetrisové desky, různé typy dřeva a další.

V naší vlastní truhlářské dílně s moderním strojním vybavením vyrábíme kulaté květináče z masivního dubového nebo modřínového dřeva. Tyto květináče jsou od průměru 35 cm po 100 cm. V naší nabídce jsou nejen kulaté květináče, ale i dva typy celodřevěných hranatých květináčů. Standardní délka hranatých květináčů je 60 cm, 90 cm, 120 cm, 150 cm. Dle zadání vyrábíme také dřevěné květináče atypických rozměrů. Naší snahou je vytvářet řešení květináčů přesně podle individuálních přání a požadavků zákazníka.

Pokud hledáte květináč z přírodního materiálu, je květináč z dubu nebo modřínu ideální variantou. Dubové nebo modřínové květináče vynikají svým zpracováním a estetickou hodnotou. Květináče naší výroby předčí svojí kvalitou a životností nabídku v kterýchkoli supermarketech.

Velké množství typů dřevěných květináčů nabízíme k prodeji v našem e-shopu WWW.KVETINACE.COM, kde si lze každý květináč či truhlík prohlédnout a objednat on-line.

Těšíme se na Vaše objednávky.