O firmě

Holoubek trade s.r.o. je společnost, pro niž je kovovýroba ve všech variantách hlavní výrobní náplní už od roku 2008. Společnost vznikla v roce 1999 proto, aby zakladatel společnosti zúročil své dlouhodobé zkušenosti ze strojírenství a kovovýroby.
V srdci Vysočiny Vám nabízíme odborníky, kteří Vám poskytnou své služby v realizaci oplocení, pojezdových bran, posuvných bran, křídlových bran, průmyslových posuvných bran a vstupních bran a branek. Nabízíme komplexní dodávky od bezplatné konzultace, návrhu, technické dokumentace, zajištění materiálu, až po samotnou realizaci zakázky. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Holoubek trade s.r.o. sídlí v obci Sklené nad Oslavou, vzdálené 15 km od města Žďár nad Sázavou směrem na Brno. Výrobní – zámečnické, truhlářské a administrativní prostory společnosti Holoubek trade s.r.o. můžete nalézt v modernizované hale o rozloze 300 m2.. Výroba posuvných bran a oplocení je doplněna truhlářskou dílnou, kde se vyrábí dřevěné výplně plotů a bran. Výrobní hala je propojena se skladem, kde můžete zakoupit poplastované pletivo, pozinkované pletivo, sloupky, plotové panely, lesnické pletivo a další příslušenství k oplocení. Novinkou v prodeji je nabídka pohonů a příslušenství k posuvným bránám.
Všechen sortiment u nás zakoupíte při Vaší osobní návštěvě nebo přes e-shop. Veškeré objednávky dodáváme po celé České republice, ale také na Slovensko a do ostatních států.

Zaměstnanci naší společnosti jsou specialisté ve výrobě a montáži plotů, oplocení, posuvných bran, křídlových bran. Naše montážní četa Vám zhotoví oplocení u Vašeho rodinného domu, oplocení u firmy, plot u zahrady, namontuje také posuvnou bránu a branku na klíč. Jednoduše řečeno, zabezpečíme Váš objekt kvalitním oplocením, které vyniká také estetickou hodnotou.

Výrobní program společnosti Holoubek trade s.r.o.:
• Veškeré zámečnické práce, svařování ocele, nerez materiálu a hliníku.
• CNC obrábění, ohraňování, stříhání a ostřihování kovových i nekovových materiálů
• Výroba sloupků a komponentů plotů a oplocení, branek a bran.
• Projekce a výroba posuvných a křídlových bran.
• Montáže oplocení včetně komplexních dodávek materiálu.
• Návrhy a výroba květináčů kovových a dřevěných, interiérových i exteriérových.