Nabízíme / Branky

Branky

Společnost Holoubek trade s.r.o. vyrábí různé typy velkých bran i menších branek dle konkrétních požadavků zákazníka. Vždy nabízíme zákazníkovi komplexní služby od návrhu brány nebo branky, cenové nabídky, technického výkresu a samotné montáže a servisu. Poskytujeme záruční i pozáruční servis všech bran a branek.
Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním. Doporučení spokojeného zákazníka je pro nás vizitkou a vstupní branou k dalším zakázkám. V záložce REFERENCE si můžete prohlédnout realizované brány a branky.

Brány a branky

Veěškeré námi dodané branky i brány jsou normovaných rozměrů. Dle požadavků zákazníkarealizujeme také oplocení na klíč, včetně montáže oplocení. Spojením oplocení s bránou nebo brankou dle vaší volby (posuvná brána, křídlová brána, branka) vytvoříme funkční celek s bezpečnostním uzavíratelným a monitorovaným vjezdem či vstupem. Vstup branou a brankou do objektu je místem, kde si o vás okolní svět vytváří první dojem. Jistotu v zamykání objektu zajistí optimální pocit soukromí a kontroly při vstupu cizích osob do objektu. V základní nabídce plotových bran a branek používáme pouze prvky se zárukou kvality jako je nerezová klika, zámky s nerezovými prvky, patentové vložky.

Povrchová úprava

Povrchovou úpravou branky může být barva, žárové zinkování, žárové zinkování + barva, nebo vyrobíme branku bez povrchové úpravy. Dodáváme branky s výplní (např. dřevěné, pletivové, kované, jeklové, výplně z tahokovu, z trapézových plechů, z děrovaného plechu) nebo jen rám branky bez výplně.
Různé typy výplní branek si můžete prohlédnout v záložce REFERENCE. Zákazníkům dáváme k dispozici vzorník barev RAL, ze kterého si zvolí barvu brány či branky. Dřevěnou výplň opatřujeme lazurou dle vámi zvoleného odstínu. Bránu či branku se snažíme co nejvíce sladit s oplocením.

Jednokřídlá branka s výplní z pletivaJednokřídlá brána s výplní z pletivaJednokřídlá branka s jeklovou výplníJednokřídlá branka s kovanou výplníJednokřídlá brankaJednokřídlá branka s kovanou výplníJednokřídlá branka s výplní z plotových panelůJednokřídlá branka s kovanou výplníJednokřídlá branka s výplní z tahokovuJednokřídlá branka s dřevěnou výplníJednokřídlá branka s výplní z plotovekJednokřídlá branka s dřevěnou výplníJednokřídlá branka s dřevěnou výplníJednokřídlá branka s dřevěnou výplníJednokřídlá branka s kovanou výplníJednokřídlá brankaZvětšitČesky
Slovensky
Nákupní košík: prázdný
Celková cena: 0,00 Kč
Měna:
Profil Holoubek Trade na Facebooku
Profil Kvetinace.com na Instagramu
Zavolejte nám
+420775 555 830
E-mail: obchod@holoubektrade.cz

Ostatní činnosti Holoubek trade s.r.o.:

VÝROBA PŘÍVĚSŮ: www.privesy-holoubek.cz  |  KOVOVÝROBA: www.holoubektrade.cz/kovovyroba