Nabízíme / Montáž plotů na klíč

Montáž plotů na klíč

Od roku 2008 se firma Holoubek trade s.r.o. zabývá montážemi oplocení. Montáže plotů provádíme u rodinných domů, zahrad, průmyslových objektů, školních a sportovních areálů, fotovoltaických elektráren a dalších velkých pozemků. Podle poožadavků zákazníka nejprve odstraníme starý plot a nálety a poté provedeme terénní práce a úpravy okolí. Ve spolupráci se zákazníkem realizujeme i jednotlivé části montáže.
Oplocení a ploty na klíč provádíme včetně dodávky pletiva, zahradních branek, dodáváme a montujeme i elektrické pohony pro křídlové a posuvné brány. Naši zaměstnanci mají mnohaleté zkušenosti ze stovek realizovaných oplocení a namontují oplocení na klíč přesně podle přání a požadavků zákazníka.
Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním. Doporučení spokojeného zákazníka je pro nás vizitkou a vstupní branou k dalším zakázkám. V záložce FOTOGALERIE si můžete prohlédnout naše realizované montáže oplocení.

Průběh montáže

Samotná montáž plotu se začne realizovat příjezdem naší montážní skupiny, která má u sebe veškerý potřebný materiál a vybavení na realizaci montáže. Samotné stavbě oplocení předchází odstranění starého plotu, náletů, úpravy terénu, a vrtací práce. Ke všem těmto pracem používáme zemní stroj BOBCAT.
Poté se betonují sloupky k plotu a sloupky k brance nebo bráně. Důležité a nutné je dodržet technologickou odstávku na vyzrání a zatvrdnutí betonu.
K dokončení montáže oplocení patří osazení podhrabových desek, zámečnické práce, napnutí pletiva, montáž ostnatého drátu,  elektroinstalace pohonu, osazování motorů bran a branek.
Samozřejmostí je dohled a případné drobné změny i v průběhu montáže.
Realizace montáže je ukončena předávacím protokolem.

Administrativa při montáži plotu

Obecně stačí provést registrační ohlášku na místně příslušném stavebním úřadu. Doporučujeme se raději informovat, jaké podklady pro realizaci montáže bude váš stavební úřad vyžadovat a schvalovat.
V případě, že v místě montáže plotu vede vodovodní, kanalizační, plynová nebo elektrická síť, vyžadujeme vytyčení sítí a stanovisko provozovatele sítí o ochranném bezzásahovém pásmu.

Daň z přidané hodnoty na montáže oplocení

Pokud si u nás zákazník nakoupí pouze materiál, účtujeme DPH 21%. V případě, že zákazník doloží námi dodaný formulář, že se jedná o stavbu určenou pro bydlení, účtujeme na materiál i práci snížené DPH 15%. V případě stavby pro firemní účely počítáme DPH 21% v režimu přenesené daňové povinnosti.

Montáže oplocení - zemní stroj Bobcat
Montáže oplocení - zemní stroj BobcatMontáže oplocení - zemní stroj BobcatMontáže oplocení - zemní stroj BobcatČesky
Slovensky
Nákupní košík: prázdný
Celková cena: 0,00 Kč
Měna:
Profil Holoubek Trade na Facebooku
Profil Kvetinace.com na Instagramu
Zavolejte nám
+420775 555 830
E-mail: obchod@holoubektrade.cz

Ostatní činnosti Holoubek trade s.r.o.:

VÝROBA PŘÍVĚSŮ: www.privesy-holoubek.cz  |  KOVOVÝROBA: www.holoubektrade.cz/kovovyroba