Ploty a oplocení na klíč

Jaké oplocení se pro vás hodí?

Jste vlastníkem rodinného domku či firmy a přemýšlíte, jaké oplocení by se nejlépe hodilo k vašemu objektu, aby vypadal reprezentativně? Trh dnes nabízí značné množství druhů oplocení a je jen na zákazníkovi, jaký druh oplocení pozemku si zvolí. Díky moderním materiálům ve stavebnictví a naší zručnosti dokážeme postavit plot přesně podle vašich požadavků, tak aby oplocení pozvedlo celkový estetický dojem objektu.

Pletivo k oplocení

Ploty stavěné pomocí sloupků a napnutého pletiva zná jistě každý. Pletivo se totiž hodí ke každé stavbě a zapadne do vzhledu každého okolí. Oplocujeme především pozemky u rodinných domů, zahrady, průmyslové objekty, sportovní areály, fotovoltaické elektrárny nebo jakékoli velké pozemky. Výhodou oplocení z pletiva je především rychlost realizace a nízké náklady na oplocení.
Internetový obchod www.ploty-brany.cz, který provozuje naše firma Holoubek trade s.r.o. nabízí mnoho druhů pletiva k oplocení. Vyberete si oplocení z poplastovaného pletiva, pozinkovaného pletiva, oplocení ze svařovaného ohradového pletiva, plotové panely Galaxie pozinkované či poplastované, ve variantě light či hard. Oplocení doplňuje nabídka lesnického pletiva.
Protože kvalitní plot není pouze pletivu, ale i o dalších komponentách, nabízíme vám kompletní sortiment výrobků, které jsou zapotřebí k postavení plotu. V naší nabídce jsou sloupky na plot, vzpěry na plot, napínáky, dráty, ostnaté dráty a velké množství ostatního příslušenství pro oplocení. U plotu by také neměla chybět vchodová branka nebo vjezdová brána. Branky a brány jsou rovněž součástí naší nabídky.


Branky a brány

Nabízíme široký sortiment bran a branek v nejrůznějším provedení. V kategorii sortimentu branky a brány nabízíme zahradní brány a branky, které pomohou vytvořit krásný vstup na Váš pozemek. Vyrobíme vám dvoukřídlé zahradní brány a jednokřídlé branky vypletené zeleným poplastovaným pletivem ve standardních rozměrech. Brány a branky jsou součástí pletivového oplocení, které zajistí vstup na vaši zahradu či pozemek. Naše brány a branky vynikají pevnou konstrukcí, kovovými panty a moderním designem.
Branky a brány vyrábíme se zavíráním na kliku se zámkem pro vložku FAB nebo na záklapku, která se dá opatřit závěsným zámkem. Standartně jsou vyplétány čtyřhranným poplastovaným pletivem. Součástí brány a branky jsou také sloupky odpovídající typu brány a branky i oplocení. Jako povrchovou úpravu bran a branek používáme práškové lakování zelenou barvou dle vzorníku RAL 6005 - jedlová zeleň. Standartní šíře branky je 1000 mm. Průjezd zahradní dvoukřídlé brány je od 3500 mm až do délek 10m. Výška brány i branky odpovídá výšce pletiva, které u nás lze zakoupit. Rovněž nabízíme možnost dodání bran a branek s výplní ze svařovaného ohradového pletiva, pozinkovaného pletiva.


Posuvné brány

K plotu v mnoha případech navazují posuvné brány nebo křídlové brány, které vyrábíme dle konkrétních požadavků zákazníka. Konstruktéři a montéři společnosti Holoubek trade s.r.o. těží ze své dlouholeté praxe a vyjdou Vám vstříc při řešení Vašich individuálních požadavků. Zákazníkům vždy nabízíme komplexní služby – od návrhu posuvné brány, cenové nabídky, technického výkresu, samotné montáže a servisu posuvné brány. Poskytujeme záruční i pozáruční servis posuvné brány.

Zděné ploty

Oplocení rodinných domů zděnými ploty je často využívané při požadavku zákazníka na větší bezpečnostní ochranu a ochranu soukromí. Podezdívky a sloupky k plotu mohou být postaveny z materiálů, jako jsou cihly, tvarovky, kámen, nebo betonové bloky. Nabízíme také kombinace těchto zděných prvků s výplněmi plotových polí ze dřeva, oceli, plastu, či kované výplně. Celek tak vytváří luxusní dojem a stává se nedílnou součástí celé nemovitosti.

Stavební práce

Na realizace stavebních prací používáme vlastní techniku, od ručního nářadí až po těžkou stavební mechanizaci. Montáže provádíme s použitím zemního stroje Bobcat. Provádíme stavební práce spojené s realizací plotů, terénní úpravy, vyvrtání děr na sloupky, betonování sloupků, osazení podhrabových desek, natažení pletiva.

Bezpečnost

Bezpečnost a ochranu objektu nebo pozemku před vniknutím neoprávněných osob zajistí již samotné pletivové oplocení, které vizuálně vytyčí hranici pozemku. Namontováním dalších zvukových a světelných bezpečnostních prvků se ochrana Vašeho oploceného pozemku znásobí.

Výhody oplocení pletivem

• cenově přijatelné řešení
• rychlost provedení oplocení
• jenoduchost stavební přípravy
• bezúdržbovost oplocení po dlouhá léta
• dle potřeby možnost doplnit bránami a brankami

Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním. Doporučení spokojeného zákazníka je pro nás vizitkou a vstupní branou k dalším zakázkám. V záložce FOTOGALERIE si můžete prohlédnout realizované montáže oplocení.

Kované oploceníKované oploceníOplocení plotovými panely v obci RousměrovOplocení z jekluOplocení z jekluDřevěné oploceníOplocení kombinace dřeva a jekluOplocení z jekluDřevěné oploceníOplocení poplastovaným pletivem s betonovými podhrabovými deskamiOplocení fotovoltaické elektrárny, nahoře ostnatý drátKované oploceníKované oploceníKované oploceníKované oploceníKované oploceníKované oploceníOplocení z pletivaOplocení z pletivaOplocení z pletivaDřevěné oploceníDřevěné oploceníKované oploceníDřevěné oploceníDřevěné oploceníDřevěné oploceníOplocení z plotovekOploceníKované oploceníOploceníOplocení z tahokovuOplocení z tahokovuOplocení z plotových panelůKované oplocení


Česky
Slovensky
Nákupní košík: prázdný
Celková cena: 0,00 Kč
Měna:
Profil Holoubek Trade na Facebooku
Profil Kvetinace.com na Instagramu
Zavolejte nám
+420775 555 830
E-mail: obchod@holoubektrade.cz

Ostatní činnosti Holoubek trade s.r.o.:

VÝROBA PŘÍVĚSŮ: www.privesy-holoubek.cz  |  KOVOVÝROBA: www.holoubektrade.cz/kovovyroba